Valon asiantuntijat apunasi Greenled valon asiantuntijat apunasi020 125 5800

OTA YHTEYTTÄ VALON ASIANTUNTIJOIHIN

Tiesitkö, että valaistuksella on syvällisempi merkitys kuin moni mieltää?
Sen avulla voidaan muun muassa lisätä myyntiä, säästää energiaa ja ympäristöä sekä parantaa työturvallisuutta ja -viihtyvyyttä.

Sisävalaistusratkaisut yrityksille

Asiantuntijamme opastavat tarpeenne mukaisen valaistusratkaisun valinnassa.

Matti  Kohijoki
Matti Kohijoki

Asiakkuuspäällikkö

Etelä-Suomi

0201255823

matti.kohijoki@greenled.fi

Ninnu Laaksonen
Ninnu Laaksonen

Asiakkuuspäällikkö

Keski-Suomi

0201255801

ninnu.laaksonen@greenled.fi

Tuomas Mauno
Tuomas Mauno

Asiakkuuspäällikkö

Etelä-Suomi

0201255806

tuomas.mauno@greenled.fi

Henrik Karttunen
Henrik Karttunen

Asiakkuuspäällikkö

Keski-Suomi

0201255827

henrik.karttunen@greenled.fi

Erto Ollila
Erto Ollila

Asiakkuuspäällikkö

Keski-Suomi

0201255811

erto.ollila@greenled.fi

Niko Kaivosoja
Niko Kaivosoja

Asiakkuuspäällikkö

Pohjois-Suomi

0201255839

niko.kaivosoja@greenled.fi

Jani Ormaa
Jani Ormaa

Avainasiakaspäällikkö

Koko Suomi

0201255817

jani.ormaa@greenled.fi

Kalle Ojamo
Kalle Ojamo

Avainasiakaspäällikkö

Koko Suomi

0201255803

kalle.ojamo@greenled.fi

Sisävalaistusratkaisut ammattilaisille

Suunnittelijat, tukkuliikkeet, rakennusliikkeet, urakoitsijat ja muut kiinteistöalan ammattilaiset - asiantuntemuksemme on yhteydenoton päässä

Marica Rindell
Marica Rindell

Asiakkuuspäällikkö
Suunnittelijat, tukut ja urakoitsijat
Uusimaa

0201255840

marica.rindell@greenled.fi

Emilia Nummenpalo
Emilia Nummenpalo

Asiakkuuspäällikkö
Suunnittelijat, tukut ja urakoitsijat
Etelä- ja Keski-Suomi

0201255816

emilia.nummenpalo@greenled.fi

Markus Niemonen
Markus Niemonen

Asiakkuuspäällikkö
Rakennusliikkeet
Koko Suomi

0201255828

markus.niemonen@greenled.fi

Iiro Majuri
Iiro Majuri

Asiakkuuspäällikkö
Suunnittelijat, tukut ja urakoitsijat

Pohjois-Suomi

0201255822

iiro.majuri@greenled.fi

Anniina Ojala
Anniina Ojala

Myyntikoordinaattori
Koko Suomi

0201255812

anniina.ojala@greenled.fi

Katuvalaistusratkaisut

Katuvalaistusosaamista pohjoisen oloihin - olemme apunasi.

Markus Niemonen
Markus Niemonen

Asiakkuuspäällikkö

Pohjois-Suomi

0201255828

markus.niemonen@greenled.fi

Marko Hakola
Marko Hakola

Asiakkuuspäällikkö

Itä-Suomi, Varsinais-Suomi

0201255861

marko.hakola@greenled.fi

Jaakko Jääskeläinen
Jaakko Jääskeläinen

Myyntipäällikkö

Koko Suomi

0201255841

jaakko.jaaskelainen@greenled.fi

Asennus

Asiantuntijamme neuvovat asennukseen liittyvissä kysymyksissä.

Max Lindeblad
Max Lindeblad

Asennuspäällikkö

Etelä-Suomi

0201255829

max.lindeblad@greenled.fi

Sami Härkin
Sami Härkin

Asennuspäällikkö

Etelä-Suomi

0201255889

sami.harkin@greenled.fi

Mikael Kopsa
Mikael Kopsa

Asennuspäällikkö

Etelä-Suomi

0201255897

mikael.kopsa@greenled.fi

Tero Lähti
Tero Lähti

Asennuspäällikkö

Keski-Suomi

0201255821

tero.lahti@greenled.fi

Henri Säynäjoki
Henri Säynäjoki

Projektipäällikkö

Keski-Suomi

0201255807

henri.saynajoki@greenled.fi

Antti Toppila
Antti Toppila

Projektipäällikkö

Koko Suomi

0201255849

antti.toppila@greenled.fi

Myynnin johto ja tuki

Autamme mielellämme myyntiin liittyvissä kysymyksissä.

Juha-Pekka Kettunen
Juha-Pekka Kettunen

Myyntijohtaja

0201255813

juha-pekka.kettunen@greenled.fi

Vesa Vähänen
Vesa Vähänen

Kehitysjohtaja

0201255805

vesa.vahanen@greenled.fi

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.