Voimmeko olla avuksi?

Kutsu valaistusasiantuntija kohteeseesi tai pyydä apua valaistussuunnitelmaasi!
Yhteyden asiakaspalveluumme saat lähettämällä oheisen lomakkeen
tai soittamalla meille p. 020 125 5800.

Autamme mielellämme!

Myynti

Asiantunteva tiimimme auttaa sinua kaikissa valaistukseen liittyvissä kysymyksissä.

Emilia Palojärvi

Emilia Palojärvi

0201255862

Etelä-Suomi


emilia.palojarvi@greenled.fi

Tuomas Mauno

Tuomas Mauno

0201255806

Etelä-Suomi


tuomas.mauno@greenled.fi

Topias Haukkala

Topias Haukkala

0201255826

Etelä-Suomi


topias.haukkala@greenled.fi

Jaan Niemelä

Jaan Niemelä

0201255822

Etelä-Suomi


jaan.niemela@greenled.fi

Benjamin Forss

Benjamin Forss

0201255823

Etelä-Suomi


benjamin.forss@greenled.fi

Kalle Ojamo

Kalle Ojamo

0201255803

Tekninen asiantuntija


kalle.ojamo@greenled.fi

Kalle Lumila

Kalle Lumila

0201255819

Valaistussuunnittelija


kalle.lumila@greenled.fi

Antti Saari

Antti Saari

0201255845

Valaistusasiantuntija


antti.saari@greenled.fi

Erto Ollila

Erto Ollila

0201255811

Etelä-Suomi, Keski-Suomi


erto.ollila@greenled.fi

Jari Nevala

Jari Nevala

0201255848

Länsi-Suomi


jari.nevala@greenled.fi

Henrik Karttunen

Henrik Karttunen

0201255827

Länsi-Suomi


henrik.karttunen@greenled.fi

Jaakko Hassinen

Jaakko Hassinen

0201255825

Itä-Suomi


jaakko.hassinen@greenled.fi

Niko Kaivosoja

Niko Kaivosoja

0201255839

Lappi, Pohjois-Suomi


niko.kaivosoja@greenled.fi

Jarno Hellman

Jarno Hellman

0201255829

Liiketoimintapäällikkö, katuvalaistus


jarno.hellman@greenled.fi

Jaakko Jääskeläinen

Jaakko Jääskeläinen

0201255841

Katuvalaistus


jaakko.jaaskelainen@greenled.fi

Vesa Vähänen

Vesa Vähänen

0201255805

Kehitysjohtaja


vesa.vahanen@greenled.fi

Janette Romppainen

Janette Romppainen

0201255853

Tukkumyynti


janette.romppainen@greenled.fi

Tekninen tuki

Organisaatiomme neuvoo, opastaa ja kouluttaa – aina tilanteen mukaan.

Risto Leppänen

Risto Leppänen

0201255836

Liiketoimintapäällikkö, asennus


risto.leppanen@greenled.fi

Jukka Pakarinen

Jukka Pakarinen

0201255895

Asennuspäällikkö


jukka.pakarinen@greenled.fi

Sami Härkin

Sami Härkin

0201255889

Asennuspäällikkö


sami.harkin@greenled.fi

Mikael Kopsa

Mikael Kopsa

0201255897

Asennuspäällikkö


mikael.kopsa@greenled.fi

Henri Säynäjoki

Henri Säynäjoki

0201255807

Asennuspäällikkö


henri.saynajoki@greenled.fi

Antti Toppila

Antti Toppila

0201255849

Asennuspäällikkö


antti.toppila@greenled.fi

Tommi Seppälä

Tommi Seppälä

0201255809

Asennuspäällikkö


tommi.seppala@greenled.fi