Valon asiantuntijat apunasi Greenled valon asiantuntijat apunasi020 125 5800

OTA YHTEYTTÄ VALON ASIANTUNTIJOIHIN

Tiesitkö, että valaistuksella on syvällisempi merkitys kuin moni mieltää?
Sen avulla voidaan muun muassa lisätä myyntiä, säästää energiaa ja ympäristöä sekä parantaa työturvallisuutta ja -viihtyvyyttä.
Jätä yhteystietosi ja anna asiantuntijoidemme auttaa.

Myynti

Asiantunteva tiimimme auttaa sinua kaikissa valaistukseen liittyvissä kysymyksissä.

Tomi Lalu
Tomi Lalu

0201255813

Etelä-Suomi


tomi.lalu@greenled.fi

Emilia Palojärvi
Emilia Palojärvi

0201255862

Etelä-Suomi


emilia.palojarvi@greenled.fi

Tuomas Mauno
Tuomas Mauno

0201255806

Asiakkuuspäällikkö


tuomas.mauno@greenled.fi

Topias Haukkala
Topias Haukkala

0201255826

Etelä-Suomi


topias.haukkala@greenled.fi

Jani Ormaa
Jani Ormaa

0201255817

Avainasiakaspäällikkö


jani.ormaa@greenled.fi

Jaan Niemelä
Jaan Niemelä

0201255822

Etelä-Suomi


jaan.niemela@greenled.fi

Benjamin Forss
Benjamin Forss

0201255823

Etelä-Suomi


benjamin.forss@greenled.fi

Kalle Ojamo
Kalle Ojamo

0201255803

Avainasiakaspäällikkö


kalle.ojamo@greenled.fi

Kalle Lumila
Kalle Lumila

0201255819

Valaistussuunnittelija


kalle.lumila@greenled.fi

Erto Ollila
Erto Ollila

0201255811

Asiakkuuspäällikkö


erto.ollila@greenled.fi

Jari Nevala
Jari Nevala

0201255848

Asiakkuuspäällikkö


jari.nevala@greenled.fi

Henrik Karttunen
Henrik Karttunen

0201255827

Asiakkuuspäällikkö


henrik.karttunen@greenled.fi

Jaakko Hassinen
Jaakko Hassinen

0201255825

Itä-Suomi


jaakko.hassinen@greenled.fi

Niko Kaivosoja
Niko Kaivosoja

0201255839

Asiakkuuspäällikkö


niko.kaivosoja@greenled.fi

Janette Romppainen
Janette Romppainen

0201255853

Tekninen myyjä


janette.romppainen@greenled.fi

Olli Hökkä
Olli Hökkä

020 125 5820

Valaistussuunnittelija


olli.hokka@greenled.fi

Anniina Ojala
Anniina Ojala

0201255812

Myyntiassistentti


anniina.ojala@greenled.fi

Jenni  Parkkinen
Jenni Parkkinen

0201255879

Myyntijohtaja


jenni.parkkinen@greenled.fi

Vesa Vähänen
Vesa Vähänen

0201255805

Kehitysjohtaja


vesa.vahanen@greenled.fi

Tekninen tuki

Organisaatiomme neuvoo, opastaa ja kouluttaa – aina tilanteen mukaan.

Jukka Pakarinen
Jukka Pakarinen

0201255895

Asennuspäällikkö


jukka.pakarinen@greenled.fi

Sami Härkin
Sami Härkin

0201255889

Asennuspäällikkö


sami.harkin@greenled.fi

Mikael Kopsa
Mikael Kopsa

0201255897

Asennuspäällikkö


mikael.kopsa@greenled.fi

Riku Seppälä
Riku Seppälä

0201255801

Asennuspäällikkö


riku.seppala@greenled.fi

Henri Säynäjoki
Henri Säynäjoki

0201255807

Asennuspäällikkö


henri.saynajoki@greenled.fi

Antti Toppila
Antti Toppila

0201255849

Asennuspäällikkö


antti.toppila@greenled.fi

Tommi Seppälä
Tommi Seppälä

0201255809

Asennuspäällikkö


tommi.seppala@greenled.fi