Valon asiantuntijat apunasi Greenled valon asiantuntijat apunasi020 125 5800

OTA YHTEYTTÄ VALON ASIANTUNTIJOIHIN

Tiesitkö, että valaistuksella on syvällisempi merkitys kuin moni mieltää?
Sen avulla voidaan muun muassa lisätä myyntiä, säästää energiaa ja ympäristöä sekä parantaa työturvallisuutta ja -viihtyvyyttä.

Myynti: Sisävalaistusratkaisut yrityksille

Asiantuntijamme opastavat tarpeenne mukaisen valaistusratkaisun valinnassa.

Niko Ikonen
Niko Ikonen

Asiakkuuspäällikkö

Etelä-Suomi

0201255823

niko.ikonen@greenled.fi

Tuomas Mauno
Tuomas Mauno

Asiakkuuspäällikkö

Etelä-Suomi

0201255806

tuomas.mauno@greenled.fi

Henrik Karttunen
Henrik Karttunen

Asiakkuuspäällikkö

Keski-Suomi

0201255827

henrik.karttunen@greenled.fi

Erto Ollila
Erto Ollila

Asiakkuuspäällikkö

Keski-Suomi

0201255811

erto.ollila@greenled.fi

Niko Kaivosoja
Niko Kaivosoja

Asiakkuuspäällikkö

Pohjois-Suomi

0201255839

niko.kaivosoja@greenled.fi

Jani Ormaa
Jani Ormaa

Avainasiakaspäällikkö

Koko Suomi

0201255817

jani.ormaa@greenled.fi

Kalle Ojamo
Kalle Ojamo

Avainasiakaspäällikkö

Koko Suomi

0201255803

kalle.ojamo@greenled.fi

Myynti: Sisävalaistusratkaisut ammattilaisille

Suunnittelijat, tukkuliikkeet, rakennusliikkeet ja muut kiinteistöalan ammattilaiset - asiantuntemuksemme on yhteydenoton päässä

Emilia Nummenpalo
Emilia Nummenpalo

Tekninen myyjä
Suunnittelijat, tukut ja urakoitsijat

0201255816

emilia.nummenpalo@greenled.fi

Markus Niemonen
Markus Niemonen

Asiakkuuspäällikkö Rakennusliikkeet

0201255828

markus.niemonen@greenled.fi

Myynti: Katuvalaistusratkaisut

Katuvalaistusosaamista pohjoisen oloihin - olemme apunasi.

Markus Niemonen
Markus Niemonen

Asiakkuuspäällikkö

Pohjois-Suomi

0201255828

markus.niemonen@greenled.fi

Jaakko Jääskeläinen
Jaakko Jääskeläinen

Myynti- ja tuotepäällikkö

Koko Suomi

0201255841

jaakko.jaaskelainen@greenled.fi

Asennus

Asiantuntijamme neuvovat asennukseen liittyvissä kysymyksissä.

Sami Härkin
Sami Härkin

Asennuspäällikkö

Etelä-Suomi

0201255889

sami.harkin@greenled.fi

Mikael Kopsa
Mikael Kopsa

Asennuspäällikkö

Etelä-Suomi

0201255897

mikael.kopsa@greenled.fi

Henri Säynäjoki
Henri Säynäjoki

Asennuspäällikkö

Keski-Suomi

0201255807

henri.saynajoki@greenled.fi

Antti Toppila
Antti Toppila

Projektipäällikkö

Koko Suomi

0201255849

antti.toppila@greenled.fi

Tommi Seppälä
Tommi Seppälä

Asennuspäällikkö

Pohjois-Suomi

0201255809

tommi.seppala@greenled.fi

Myynnin johto ja tuki

Autamme mielellämme myyntiin liittyvissä kysymyksissä.

Vesa Vähänen
Vesa Vähänen

Kehitysjohtaja

0201255805

vesa.vahanen@greenled.fi

Anniina Ojala
Anniina Ojala

Myynti- ja markkinointiassistentti

0201255812

anniina.ojala@greenled.fi

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.