Ota yhteyttä

Voimmeko olla avuksi?

Kutsu valaistusasiantuntija kohteeseesi tai pyydä apua valaistussuunnitelmaasi! Yhteyden asiakaspalveluumme saat lähettämällä oheisen lomakkeen tai soittamalla meille p. 020 125 5800.

Autamme mielellämme!

Myynti

Asiantunteva myyntitiimimme auttaa sinua kaikissa valaistukseen liittyvissä kysymyksissä.

Benjamin Forss

Benjamin Forss

0201255823

Etelä-Suomi


benjamin.forss@greenled.fi

Jaakko Hassinen

Jaakko Hassinen

0201255825

Itä-Suomi


jaakko.hassinen@greenled.fi

Topias Haukkala

Topias Haukkala

0201255826

Etelä-Suomi


topias.haukkala@greenled.fi

Jarno Hellman

Jarno Hellman

0201255829

Business Development Manager, Katuvalaistus


jarno.hellman@greenled.fi

Jaakko Jääskeläinen

Jaakko Jääskeläinen

0201255841

Katuvalaistus


jaakko.jaaskelainen@greenled.fi

Niko Kaivosoja

Niko Kaivosoja

0201255839

Lappi, Pohjois-Suomi


niko.kaivosoja@greenled.fi

Henrik Karttunen

Henrik Karttunen

0201255827

Länsi-Suomi


henrik.karttunen@greenled.fi

Kalle Lumila

Kalle Lumila

020 125 5819

Valaistussuunnittelija


kalle.lumila@greenled.fi

Tuomas Mauno

Tuomas Mauno

0201255806

Etelä-Suomi


tuomas.mauno@greenled.fi

Jaan Niemelä

Jaan Niemelä

0201255822

Etelä-Suomi


jaan.niemela@greenled.fi

Kalle Ojamo

Kalle Ojamo

0201255803

Tekninen asiantuntija


kalle.ojamo@greenled.fi

Erto Ollila

Erto Ollila

0201255811

Etelä-Suomi, Keski-Suomi


erto.ollila@greenled.fi

Antti Saari

Antti Saari

0201255845

Valaistusasiantuntija


antti.saari@greenled.fi

Ville Tahkola

Ville Tahkola

0201255815

Pohjois-Suomi


ville.tahkola@greenled.fi

Tuotekehitys ja tekninen tuki

Organisaatiomme neuvoo, opastaa ja kouluttaa – aina tilanteen mukaan.

Sampo Ekdahl

Sampo Ekdahl

0201255831

Työnjohtaja, tuotanto


sampo.ekdahl@greenled.fi

Sanna Korhonen

Sanna Korhonen

0201255824

Laatuinsinööri


sanna.korhonen@greenled.fi

Henri Kuusinen

Henri Kuusinen

0201255846

Asennuspäällikkö


henri.kuusinen@greenled.fi

Eemeli Kyröläinen

Eemeli Kyröläinen

0201255830

Tuotepäällikkö, valaistuksenohjaus


eemeli.kyrolainen@greenled.fi

Risto Leppänen

Risto Leppänen

0201255836

Liiketoimintapäällikkö, asennus


risto.leppanen@greenled.fi

Kari Moilanen

Kari Moilanen

0201255840

Projektipäällikkö


kari.moilanen@greenled.fi

Miika Mäenpää

Miika Mäenpää

0201255812

Asennuspäällikkö


miika.maenpaa@greenled.fi

Juho Niemonen

Juho Niemonen

0201255832

Tuotantopäällikkö


juho.niemonen@greenled.fi

Mikko Nurmela

Mikko Nurmela

0201255818

Projektipäällikkö


mikko.nurmela@greenled.fi

Juhamatti Pajari

Juhamatti Pajari

0201255816

Mekaniikkasuunnittelija


juhamatti.pajari@greenled.fi

Henri Säynäjoki

Henri Säynäjoki

0201255807

Asennuspäällikkö


henri.saynajoki@greenled.fi

Lauri Tyni

Lauri Tyni

0201255814

Design Engineer


lauri.tyni@greenled.fi

Hallinto

Teemme kaikkemme asiakastyytyväisyyden varmistamiseksi.

Suvi Kainua

Suvi Kainua

0201255888

Markkinointikoordinaattori


suvi.kainua@greenled.fi

Jaana Laitala

Jaana Laitala

0201255837

HR-koordinaattori


jaana.laitala@greenled.fi

Jaana Niskanen

Jaana Niskanen

0201255821

Assistant Controller


jaana.niskanen@greenled.fi

Janette Romppainen

Janette Romppainen

0201255800

Office Assistant


janette.romppainen@greenled.fi

Pertti Tahvanainen

Pertti Tahvanainen

0201255802

Toimitusjohtaja


pertti.tahvanainen@greenled.fi

Sanna Uusitalo

Sanna Uusitalo

0201255810

Ostopäällikkö


sanna.uusitalo@greenled.fi

Vesa Vähänen

Vesa Vähänen

0201255805

Kehitysjohtaja


vesa.vahanen@greenled.fi