Valon asiantuntijat apunasi Greenled valon asiantuntijat apunasi020 125 5800

Sisävalaistusratkaisut yrityksille

Asiantuntijamme opastavat tarpeenne mukaisen valaistusratkaisun valinnassa.

Kasper Puhakka
Kasper Puhakka

Asiakkuuspäällikkö

Etelä-Suomi, Itä-Suomi

0201255846

kasper.puhakka@greenled.fi

Juha Laurila
Juha Laurila

Asiakkuuspäällikkö

Etelä-Suomi, Itä-Suomi

0201255837

juha.laurila@greenled.fi

Tuomas Mauno
Tuomas Mauno

Asiakkuuspäällikkö

Etelä-Suomi

0201255806

tuomas.mauno@greenled.fi

Henrik Karttunen
Henrik Karttunen

Asiakkuuspäällikkö

Keski-Suomi

0201255827

henrik.karttunen@greenled.fi

Erto Ollila
Erto Ollila

Asiakkuuspäällikkö

Keski-Suomi

0201255811

erto.ollila@greenled.fi

Minna  Vilkko
Minna Vilkko

Asiakkuuspäällikkö

Keski-Suomi, Pirkanmaa

0201255840

minna.vilkko@greenled.fi

Niko Kaivosoja
Niko Kaivosoja

Asiakkuuspäällikkö

Pohjois-Suomi

0201255839

niko.kaivosoja@greenled.fi

Ville Tahkola
Ville Tahkola

Asiakkuuspäällikkö

Pohjois-Suomi

0201255810

ville.tahkola@greenled.fi

Jani Ormaa
Jani Ormaa

Avainasiakaspäällikkö

Koko Suomi

0201255817

jani.ormaa@greenled.fi

Sisävalaistusratkaisut ammattilaisille

Suunnittelijat, tukkuliikkeet, rakennusliikkeet, urakoitsijat ja muut kiinteistöalan ammattilaiset - asiantuntemuksemme on yhteydenoton päässä

Riku Arvela
Riku Arvela

Asiakkuuspäällikkö

Ahvenanmaa, Uusimaa, Varsinais-Suomi

0201255899

riku.arvela@greenled.fi

Jenna Salovaara
Jenna Salovaara

Asiakkuuspäällikkö Suunnittelijat, tukut ja urakoitsijat

PK-seutu, Uusimaa

020 1255863

jenna.salovaara@greenled.fi

Maija Eerola
Maija Eerola

Asiakkuuspäällikkö Suunnittelijat, tukut ja urakoitsijat

Kanta-Häme, Pirkanmaa, Satakunta

0201255844

maija.eerola@greenled.fi

Iiro Majuri
Iiro Majuri

Asiakkuuspäällikkö
Suunnittelijat, tukut ja urakoitsijat
Pohjois-Suomi ja Pohjanmaa

0201255822

iiro.majuri@greenled.fi

Mikko Kaikkonen
Mikko Kaikkonen

Team Leader / Asiakkuuspäällikkö

Etelä-Karjala, Etelä-Savo, Keski-Suomi, Kymenlaakso, Päijät-Häme, Pohjois-Karjala, Pohjois-Savo

0201255823

mikko.kaikkonen@greenled.fi

Katuvalaistusratkaisut

Katuvalaistusosaamista pohjoisen oloihin - olemme apunasi.

Erika Ketola
Erika Ketola

Asiakkuuspäällikkö

Varsinais-Suomi

0201255836

erika.ketola@greenled.fi

Marko Hakola
Marko Hakola

Asiakkuuspäällikkö

Koko Suomi

0201255861

marko.hakola@greenled.fi

Jaakko Jääskeläinen
Jaakko Jääskeläinen

Myyntipäällikkö

Koko Suomi

0201255841

jaakko.jaaskelainen@greenled.fi

Asennus

Asiantuntijamme neuvovat asennukseen liittyvissä kysymyksissä.

Juha Leiviskä
Juha Leiviskä

Asennuspäällikkö

Pohjois-Suomi

0201255833

juha.leiviska@greenled.fi

Max Lindeblad
Max Lindeblad

Asennuspäällikkö

Etelä-Suomi

0201255829

max.lindeblad@greenled.fi

Mikael Kopsa
Mikael Kopsa

Asennuspäällikkö

Etelä-Suomi

0201255897

mikael.kopsa@greenled.fi

Aleksi Laaksovuori
Aleksi Laaksovuori

Asennuspäällikkö

Keski-Suomi

020 1255 808

aleksi.laaksovuori@greenled.fi

Tero Lähti
Tero Lähti

Asennuspäällikkö

Keski-Suomi

0201255821

tero.lahti@greenled.fi

Henri Säynäjoki
Henri Säynäjoki

Projektipäällikkö

Keski-Suomi

0201255807

henri.saynajoki@greenled.fi

Petro Vänskä
Petro Vänskä

Liiketoimintajohtaja

Koko Suomi

0201255884

petro.vanska@greenled.fi

Myynnin johto ja tuki

Autamme mielellämme myyntiin liittyvissä kysymyksissä.

Ollimatti Kosamo
Ollimatti Kosamo

Director, Group Sales

0201255848

ollimatti.kosamo@greenled.fi

Vesa Vähänen
Vesa Vähänen

Kehitysjohtaja

0201255805

vesa.vahanen@greenled.fi

Pasi Laine
Pasi Laine

Head of Marketing

0201255879

pasi.laine@greenled.fi

Noora Aura
Noora Aura

Digital Marketing Manager

0201255843

noora.aura@greenled.fi

Etkö tiedä keneen ottaa yhteyttä?

Täytä lomake ja asiantuntijamme ottaa sinuun yhteyttä!